KONST / Litografier / Färglitografi 14342188
nr 1434 2188
BECK & JUNG
, Sverige
BECK & JUNG, Sverige. Signerad, numrerad 20/125, daterad 1977. Färglitografi. Bladets mått: 65x50cm, oramat löst blad
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
Utrop:
500 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:04:58